Uygulama Yayınlama

Android Albüm Uygulaması yaptırmak mı istiyorsunuz?

Eğer müzik yapım şirketi iseniz veya kendi albümünüzün yapımcı haklarına sahipseniz android uygulamanızı ücretsiz olarak hazırlayıp yayınlıyoruz.

Müzik Şirketleri

Yapımcı belgesine sahip müzik şirketleri  Android uygulamalarını yaptırmak istedikleri repertuarlarındaki albümlerin Kültür Bakanlığı Eser işletme belgelerinin ibraz etmeleri yeterlidir. Uygulamalar şirketimizce ücretsiz olarak yapılır ve sitemizde satışa sunulur.

Kişisel Albüm

Eski veya yeni bir albümünüz varsa ve şirketinizle olan anlaşmanızdan ötürü albümünüzün Kültür bakanlığı eser işletme belgesine sahipseniz albümünüzün Android uygulaması şirketimiz tarafından ücretsiz olarak yapılır ve yayınlanır.

Google Play Store da satış

Albümlerin Android uygulamalarını ücretsiz olarak Google Play Store da yayınlayalım.

Mağazamızda Satış

Sanatçılarınızın albümlerinin Android uygulamalarını ücretsiz yaparak sitemizde sanal dükkanımızda satıyoruz.

Satışlarınızı Kontrol edin

Uygulamalarınızı yayınlamaya başladığınız anda adınıza açılan hesaplarınızı kendi şifrelerinizi kullanarak takip edin.Gelirinizi ve satışlarınızı kontrol ederek satışlardan bilgi sahibi olun.

Anlık mesaj gönderin

Şirketimiz ücretsiz android uygulamalarınızı yapıp Google Play Store ve sitemizin Dükkan uygulamasında satışını sağlamanın ötesinde sizlere özel hizmet veriyor. Satılan her albüm uygulaması potansiyel müşterinizdir. Her bir albüm için (ek hizmet olarak) konser, tv programları, basın haberleri, yeni çıkan videoları kullanıcılara gönderdiğimiz anlık mesajlar ile bildirebiliriyoruz.