Kurumsal

Ürünlerinizi ekleyelim yeni pazarda yeni müşterileriniz olsun

Türkiye'de yepyeni bir pazar ve ek kazanç kapısı oluşturuyoruz. Ürünlerinizi ÜCRETSİZ Android albümler haline dönüştürüyoruz ve dilerseniz Google Play da, dilerseniz Sitemizde satışa sunuyoruz.

Android müzik albümü nedir, neden satın alınsın?

  1. Bu soruların yanıtı basit. Android albüm telefonlarda yer kaplamaz.
  2. Sanatçının videoları, etkinlikleri ve istediğiniz tüm tanıtımları kolayca eklenir ve sadece albüm satın almak yerine sanatçının bilinmesini istediğiniz tüm içerikleri müşteriniz ile paylaşabilirsiniz.
  3. Şirketinizden çıkmış ve çıkacak tüm albümlerinizin tanıtımını uygulamayı indiren tüm kullanıcılara güncelleyerek sunabilirsiniz.
  4. Yeni çıkacak albümlerden demolar ekleyerek, ürüne link vererek kullanıcıyı kolayca yönlendirebilirsiniz.
  5. Konser, etkinlik, tv ve radyo programlarını öncesinde veya anında telefonlara bildirim olarak gönderebilir ve müşteri ile anlık iletişim içinde olabilirsiniz.

Her uygulama indiren müşteri sizin gelecekteki potansyel müşteriniz demektir.

Uygulama telefon ve tablete indirildiği sayı kadar potansiyel müşteri demektir. Her müşterileriniz ile iletişim içinde olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Teknik Destek

Birimimiz size teknik destek vererek kullanıcılarınız ile anlık iletilerinizi (günlük sınır 4 mesajdır.) paylaşmanıza imkan sağlamaktadır.

Albümlerinizi ücretsiz yükleyelim

Size düşen sadece karar vermek. Uygulamalarınızı ekibimiz ücretsiz olarak hazırlamakta ve albümleriniz tarafımızdan uygulamalara eklenmektedir.

Sanatçılarınızın videolarını ekleyelim

Uygulamasını hazırladığımız sanatçınızın videolarını ücretsiz ekliyoruz. Bize sanatçınızın sınırsız sayıda video linklerini gönderebilirsiniz.

Uygulamalarınızı Google Play de ücretsiz yayınlayalım.

Dilerseniz sitemiz satış mağazasında, dilerseniz Google Play mağazasında, dilerseniz her iki satış platformunda albümlerinizi ücretsiz yayınlayabilir ve satışa çıkartarak ek pazar elde etme şansına sahip olabilirsiniz.